Лазерна епіляція сідниць в Києві: ціна | Sugar Bar

Лазерна епіляція сідниць

Сучасна лазерна епіляція сідниць дозволить кожній жінці або чоловікові насолодитися цим, естетично красивим місцем на тілі. Адже сідниці – одна з найінтимніших частин тіла, але багато хто соромиться її через присутнє на ній зайве волосся. Найчастіше від зайвої рослинності страждає міжсіднична ділянка, однак і самі сідниці можуть покриватись волоссям повністю. Ця проблема стосується не лише чоловіків, але й деякого відсотку жінок.

Як лазер видаляє зайву рослинність на цій ділянці тіла

Завдяки лазерному випромінюванню видаляється пігмент меланін, який знаходиться прямо у волосяних цибулинах. Волосся стає більш ламким та після проведення лазерної епіляціі самостійно випадає через 10-20 днів.

Слід зауважити, що руйнуються не лише цибулини росту волосся, але й термальні сосочки волосин та кровоносні судини, від котрих живиться волосся. Процес живлення волосся припиняється на усі 100%. Після проведення лазерної епіляції на сідницях волосся вже не з’являється знову, ефект триває до 7-10 років.

Чому процедура така відома?

Сучасна лазерна епіляція між сідницями є інноваційною послугою, котра відрізняється наступними перевагами:

  • безболісністю;
  • тривалим ефектом;
  • швидкістю проведення;
  • приємною ціною.

Якщо ви вирішите записатися на процедуру лазерного видалення волосся у нашу студію депіляції, що знаходиться у місті Київ, зможете отримати результат на 100%. У нас працюють кваліфіковані майстри лазерної епіляції з великим стажем використання діодного лазеру.

Зробити запис можна за номерами телефонів, вказаних на сайті, або через запис онлайн. Процедура проводиться близько 20 хвилин. Кількість сеансів для проходження повного курсу лазерної депіляції сідниць може становити від 8 до 12. Остаточну кількість сеансів встановлює майстер на індивідуальній консультації.

У нашій студії депіляції добре розуміють делікатність такої процедури, як видалення волосся на сідницях. Усі сумніви та страхи клієнтів повністю нівелюються атмосферою комфорту, починаючи вже з першої консультації.

Епіляція лазером підходить усім, у кого є хоча б 1 з нижче наведених ознак:

  • низький больовий поріг;
  • жорстке волосся на тілі;
  • роздратування шкіри від інших методів видалення волосся;
  • бажання мати гладку та чисту шкіру на різних ділянках тіла, зокрема й на сідницях.

Ми цінуємо кожного клієнта та намагаємося зробити усе, щоб у нього залишилися лише позитивні враження від роботи майстрів нашої студії.

Записатися