Чоловічий шугаринг | Шугаринг для чоловіків в Києві - ціни | Sugar Bar

Чоловічий шугаринг

Сьогодні чоловічий шугаринг стає дедалі популярнішою послугою у сильної сторони людства. Користуються нею переважно спортсмени та бодібілдери. Такі чоловіки прагнуть видалити волосся з тіла, щоб підкреслити рельєф м’язів. Також це стосується професійних плавців та чоловіків з модельного бізнесу.

Але і кожному середньостатистичному чоловікові буде цікаво привести своє тіло у красивий та естетичний вид. Послуга чоловічого шугарингу в салоні краси буде оптимальним варіантом для вирішення такої проблеми. Ціна на депіляцію цукровою пастою по Києву має середній чек у 200 гривень.

Серед основних переваг цукрової депіляції для чоловіків виділяють:

  • Ефективність. Вже після першої процедури видалення волосся за допомогою цукрової пасти ріст волосяного покрову зменшиться в рази. Шкіра буде ніжною та гладкою на протязі 3-4 тижнів. Кожна наступна процедура шугарінгу може проводитися з більшим інтервалом часу. Це стосується видалення волосся на усіх ділянках тіла, включаючи: спину, руки, ноги, груди та зону бікіні.
  • Безболісність. Якщо записатися до чоловічого салону депіляції та шугарінгу, та попасти до професійного косметолога, та видалення волосся буде майже безболіснім. Майстер з депіляції повинен підібрати цукрову пасту для кожного пацієнта окремо. Адже прийдеться визначитися з її температурою при нанесенні на тіло та грамотно видалити нанесену пасту разом з волоссям.
  • Невисоку вартість. Ціна на депіляцію для чоловіків така ж, як і для жіночого шугарингу. Скористатися такою послугою може кожен середньостатистичний чоловік або хлопець віком до 18 років.
  • Естетичність. Після проведення видалення волосся з будь-якої ділянки тіла, чоловік отримує більш привабливе тіло з естетичної точки зору. Крім того, гладка та чиста шкіра не виділяє стільки поту, скільки його виробляється з волосяним покровом.

Щоб завтра отримати чисту та ніжну на дотик шкіру у будь-якій ділянці тіла, кожен чоловік може записатися на шугаринг у нашому салоні краси.

Записатися