Лазерна епіляція ніг в Києві | Ціна лазерної депіляції ніг повністю | Sugar Bar

Лазерна епіляція ніг для жінок

Лазерна епіляція ніг дозволяє видалити зайве волосся,  стабілізувати стан шкіри, якщо є проблема з вростання та стане запорукою ідеально гладких ніжок.  Сама процедура відрізняється:

  • безболісністю;
  • швидкістю проведення;
  • комфортом для клієнта;
  • тривалістю ефекту.

У якості альтернативи видаленню волосся за допомогою станка або електробритви, епіляція лазером є безболіснішим та більш ефективним рішенням. З фінансової точки зору на великій дистанції, це також вигідне рішення.

Більше детальніше переваги епіляція ніг за допомогою лазеру розглянемо далі.

Як лазерна депіляція ніг допомагає жінкам.

Серед основних переваг подібної процедури слід виділити наступні:

  1. Ефект. Вже після проведення 2-3 сеансів видаляється до 90% волосяного покриву. Тривалість повного курсу встановлюється нашим спеціалістом індивідуально. Багато чого залежить від особливостей організму клієнта. Після проведення повного курсу з 8-12 сеансів, ефект чистої та гладкої шкіри тривати до 5-10 років.
  2. Безпечність. Видалення волосся діодним лазером абсолютно безпечно для шкіри. Процедура може бути виконана чоловікам і жінкам різної вікової категорії. При епіляції лазером не порушується цілісність шкіри, не виникає порізів та ран. Процедура може бути виконана навіть на схильній до подразнення шкірі ніг та інших ділянок тіла.
  3. Відсутність болю. Больові відчуття при проведенні лазерної епіляції ніг відсутні, вона практично безболісна. Клієнт лише може відчувати невеликий дискомфорт. При наявності чутливої шкіри у клієнта, перед проведенням епіляції лазером, на шкіру наноситься спрей Пантенол.

Де записатися на лазерну епіляцію ніг у Києві за доступною ціною

Зробити це можна у нашій студії депіляції, самостійно завітавши до нашої студії депіляції та пройшовши консультацію з косметологом. Також доступний запис у режимі онлайн, або по номерам телефонів, вказаних на сайті.

Ціна на процедуру залежить від епільованої зони, статі пацієнта, рівня росту волосся, густоти волосся. Усю необхідно інформацію щодо процедури, а також методик її проведення, можна отримати від нашого майстра, проконсультувавшись з ним за телефоном або онлайн. Консультація безкоштовна для усіх потенційних клієнтів.

По місту Київ вартість епіляції ніг лазером від нашої студії депіляціі приємно здивує кожного потенційного клієнта. У цьому ви можете переконатися самостійно!

Записатися