Лазерна епіляція грудей у чоловіків в Києві: ціна | Sugar Bar

Лазерна епіляція грудей у чоловіків

Лазерна епіляція грудей у чоловіків сьогодні є популярною процедурою, яке не викликає здивувань у оточуючих. Видалення зайвої рослинності на груді притаманне чоловікам наступних професій:

  • спортсменам;
  • публічним особам;
  • моделям;
  • та всім, хто бажає мати естетично привабливі груди, без зайвого волосся та гладкі на дотик.

Послуг відрізняється швидкістю проведення. У нашому салону краси, що знаходиться у мусті Київ, середній термін проведення одного сеансу лазерної епіляції груди чоловіка, займає 30-40 хвилин. Так як гоління, ваксинг чи шугаринг видаляють волосся лише на верхній частині тіла, то лазерна епіляція є для цих методів оптимальною альтернативою. Це самий новітній та досконалий метод боротьби із зайвим волоссям на будь-якій ділянці тіла.

Епіляція за допомогою лазеру та ї переваги

Відсутність болю

Послуга абсолютно безболісна. Це основна її перевага перед альтернативними методами боротьби із зайвим волосся на тілі, зокрема – на грудях. При проведенні процедури може бути лише невеликий дискомфорт та легке почервоніння шкіри згодом. Вони проходять протягом 1-2 днів.

Тривалий ефект та краса

Так як груди – є однією з тих частин тіла чоловіка, які часто відкриті у літню пору, доглянути шкіру на цій ділянці тіла ніколи не буди зайвим. Для повноцінного видалення волосся на грудях чоловіка лазером, знадобиться 4-7 сеансів епіляції. Гладка шкіра на обробленій ділянці тіла буде залишатися протягом 6-12 місяців. Повторна епіляція лазером знадобиться не коротше, чим через 6 місяців після проведення першого курсу.

Але, слід звернути увагу, що організм кожного чоловіка індивідуальний. У певних випадках на шкірі чоловіка можуть залишатися так звані «сплячі» волосяні цибулини, вони можуть активізувати ріст волосся протягом 4-6 тижнів після епіляції. Щоб подібного випадку не сталося, майстри нашого салону краси завжди знаходять та оброблюють такі місяця на шкірі.

Легкість у підготовці

Щоб підготувати тіло до лазерної епіляції на грудях, чоловікові рекомендовано наступне:

  • за 2 тижні до процедури не піддавати шкіру на грудях прямим сонячним промінням або дії ультрафіолету;
  • заборонений прийом антибіотиків тетрациклінового ряду;
  • за 2-3 дні до процедури не можна голити шкіру на певній ділянці тіла іншими засобами депіляції.

Після проведення епіляції грудей у чоловіка йому слід наступні 34 дні обмежити прийом водних процедур. Це необхідно для того, щоб волосяний покрив заспокоївся природнім шляхом. Також шкіру на обробленій ділянці тіла необхідно обробляти косметичними засобами по типу «Пантенол».

Протягом наступних 2-х тижнів заборонено приймати сонячні ванні та ніде більше не засмагати. Також не рекомендовано використовувати на тілі різні косметичні засоби.

Записатися