Видалення волосся на руках в Києві | Шугаринг рук - записатися на процедуру | Sugar Bar

Шугаринг рук

Шугаринг рук в Києві є сьогодні вкрай популярною послугою, як серед жінок, так і серед чоловіків. Адже естетичний вигляд гладких рук є основним аргументом для проведення даної процедури. Майже 90% усіх жінок прагнуть назавжди позбутися волосяного покрову на руках. І у досягненні такої мети на допомогу приходить депіляція сахарною пастою, її ще називають – шугаринг.

Актуальність депіляції рук в Києві

Для усіх мешканців столиці зробити професійну депіляцію на руках не зіставить проблеми. Для цього є багато професійних салонів краси, але про це пізніше. Зараз поговоримо про основні причини росту волосяного покрову на руках. Серед таких факторів виділяють:

  • Спадковість. Це одна з основних причин зростання густого волосяного покрову на руках. Генетика впливає на ріст волосяного покрову більше, ніж по сторонні фактори.
  • Надлишок гормонів. Актуальна проблема жінок, у котрих є тестостерон, чоловічий гормон. У надмірній кількості він викликає зріст волосся на руках у більшості жінок. Це стосується і молодих дівчат віком до 18 років.
  • Хвороби. Також популярний фактор надмірної рослинності на руках, при якому варто звернутися до лікаря
  • Гоління. Позбавлення від волосся на руках за допомогою станка або бритви лиш призводить до надмірного його зростання з часом. Краще використовувати професійну депіляцію, звернувшись до салону краси.

Де записатися на видалення волосся на руках Київ

Наш салон краси пропонує усім бажаючим скористатися послугою професійної депіляції на руках. Ціна на послугу приємно здивує кожного! Процедура видалення волосся на руках за допомогою сахарної пасти майже безболісна. Головне, правильно підібрати температуру пасти та грамотно нанести її на певну ділянку тіла.

Наші професійні косметологи з багаторічним опитом роботи зможуть підібрати оптимальний варіант пасти, щоб провести депіляцію максимально безболісно для кожного пацієнта!

Записатися