Шугаринг ніг в Києві | Видалення волосся на ногах (цукрова депіляція ніг) | Sugar Bar

Шугаринг ніг

Шугаринг ніг в Києві від косметологів з багаторічним опитом роботи пропонує наш салон краси. Ця процедура допоможе кожній представниці прекрасної половини людства отримати привабливі та спокусливі ніжки. Серед основних переваг процедури виділяють:

  • Відсутність болю. Шугаринг або цукрова депіляція ніг в Києві проводиться при мінімальних хворобливих відчуттях, або взагалі без їх присутності.
  • Гіпоалергенність. Подразнення шкіри та червоні плями на ній будуть відсутніми після проведення шугарингу ніг. Ця процедура проходить без травм та подразнень шкіри. Сахарна паста або віск мають натуральний состав, з додаванням у нього корисних для шкіри природних елементів та трав.
  • Без врослого волосся. Видалити врослі волоски на ногах вдасться вже на першому сеансі шугарингу.

Видалення волосся на ногах в Києві за допомогою цукрової пасти проводиться при довжині волосся від 3 до 5 міліметрів. Якщо рівень волосся на ногах буде менший від вказаного, є ризик залишку певного відсотка врослих волосків після шугарінгу.

Послуга сахарної депіляції ніг  не лише  безболісна та гіпоалергенна, вона відрізняється високим коефіцієнтом ефективності. Вже після першої процедури ефект тримається до 3-х тижнів. У деяких жінок та дівчат цей період може подовжуватися до 4-5 тижнів. Багато залежить від індивідуальних особливостей шкіри, її схильності до зайвої рослинності. Але у кожному випадку, волосся на ногах після шугарінгу буде рости повільніше. Отже, депіляція ніг сахарною пастою буде проводитися рідше.

Записатися на шугаринг ніг в Києві можна за телефоном, вказаним на сайті. Вартість послуги може відрізнятися, усе залежить від особливостей шкіряного покрову пацієнта,  наявності у нього алергії до компонентів сахарної пасти, довжини волосся. Наші косметологи роблять усе можливе, щоб кожна дівчина та жінка, котрі завітали до нашого салону краси, після процедури відчули себе біль впевнено та жіночно.

Послуга: ноги вгору

Ціна: 210 грн

Тривалість ефекту: до 3-х тижнів

Тривалість процедури: до 45-ти хвилин

Послуга: ноги низ

Ціна: 210 грн

Тривалість ефекту: до 3-х тижнів

Тривалість процедури: до 30-ти хвилин

Послуга: ноги повністю

Ціна: 400 грн

Тривалість ефекту: до 3-х тижнів

Тривалість процедури: до 60-ти хвилин

Записатися