Лазерна епіляція - ціна | Студія (салон) лазерної депіляції в Києві | Sugar Bar

Лазерна епіляція в Києві

У нашому салоні Ви зможете зробити довгоочікувану процедуру лазерної епіляції в Києві.
Зроби лазерну епіляцію зі знижкою
-25%
на перше
та
-10%
на друге відвідування
img-laser
Чому ви повинні вибрати наш салон
Досвід
10 років досвіду в сфері видалення волосся
Професіоналізм
У нас працюють професіонали своєї справи
Обладнання
Лазер нового покоління
Стерильність
Дотримуємося всіх гігієнічних норм
Наше обладнання
our equipment

D-Las 100 plus – це новинка 2020 року. D-Las 100 plus від “Medіcalaser” – це прекрасні результати процедур і комфорт для будь-яких, навіть найбільш чутливих, областей тіла – зони бікіні і пахв.

Переваги апарату:

• Новітня система охолодження iCool eco.

• Доданий напівпровідник виробництва Dilas (Німеччина).

• Плата управління і сапфір в робочій маніпулі виробництва США.

Ціни на лазерну епіляцію

• Лице – 200 грн
• Пахвові западини – 100 грн
• Живіт – 400 грн

img-laser-price

• Руки – 1200 грн
• Стегна – 800 грн
• Ноги – 1300 грн
• Плечі – 500 грн

img-laser-price

Лазерна епіляція та її переваги

Видалення волосся за допомогою лазеру набуває все більшої популярності в Україні. Потенційних клієнтів приваблює ціна на лазерну епіляцію, оскільки процедура надає довгостроковий результат. Лазерна епіляція зарекомендувала себе, як швидкий, безболісний та ефективний метод видалення зайвої рослинності на тілі. Користуються даною процедурою переважно жінки, але й серед чоловіків є немалий відсоток тих, хто полюбляє записатися на цю процедуру до салону краси.

Які є основні переваги лазерної епіляції волосся.

Така послуга користується великим попитом за свого ефекту. Лазер видаляє небажану рослинність на тілі завдяки виморочному поглинанню світлової енергії шкірою. Особливість лазерної епіляції полягає у її монохромності, вона здатна випромінювати лазерні хвилі певної довжини, чітко діючи лише на пігменти росту волосся та не шкодячи шкірі.

Під впливом дії лазеру відбувається швидке та майже безболісне видалення волосся, яке руйнується механічним чином. Це стає доступним завдяки імпульсу лазеру, який діє прямо на фолікули живлення волосків. Він руйнує їх зв’язок та призводить до суттєвого зменшення росту волосся вже після проведення епіляції.

Серед основних переваг процедури лазерної епіляції виділяють:

·       Тривалість ефекту. Одного курсу з 8-12 процедур епіляції вистачить на багато років насолоди чистою та гладкою шкірою на будь-якій ділянці тіла.

·       Безпечність для шкіри. Під час дії лазеру видаляється лише волосся. Тканини епідермісу не страждають від надмірної теплової енергії.

·       Безболісність. під час проведення процедури клієнт не відчуває болю. Інколи можуть відчуватись мінімальні неприємні відчуття.

·       Відсутність врослого волосся. Після проведення епіляції лазером зовсім не спостерігається вросле волосся на шкірі у клієнта. Це суттєва перевага такої процедури перед шугарингом або видаленням волосся за допомогою воску або бритви.

Де записатися на лазерну епіляцію у Києві

У нашій студії депіляції кожен може записатися на процедуру лазерної епіляції різних ділянок тіла. Зробити це можна, як подзвонивши за номерами телефонів, так і через онлайн форму зворотного зв’язку. Наша студія лазерної епіляції пропонує високу якість послуг, а також доступну ціну на лазерне видалення волосся, серед інших косметологічних салонів міста Київ.

Перевірити стійкий ефект видалення волосся лазером ви можете самостійно, прямо зараз записавшись на процедуру до нашої студії депіляції!

Отримай безкоштовну консультацію

    Записатися