Шугаринг обличчя | Видалення волосся на обличчі в Києві - ціни | Sugar Bar

Шугаринг обличчя

Шугаринг обличчя є послугою, яка дозволяє видалити небажані волосся, котрі присутні на обличчі. Користуються такою послугою не лише чоловіки, є невеликий відсоток представниць прекрасної половини людства, для котрих депіляція волосся на обличчі також потрібна. Позбавитися від зайвої рослинності на обличчі можна і у домашніх умовах, але провести цю процедуру більш безпечно та якісно краще у спеціалізованому салоні краси.

Зайву рослинність на щоках, над верхньою губою або на переніссі лікарі та дерматологи не рекомендують видаляти самостійно за допомогою бритви. Справа у тому, що шкіра на вказаних ділянках обличчя є досить чуттєвою та легко подразнюється. Крім того, після видалення волосків бритвою, їх кількість вже через певний час стане лише більшою.

Де записатися на видалення волосся на обличчі в Києві

Наш салон краси пропонує скористатися професійним шугарингом обличчя. Ця послуга відрізняється доступною ціною та має ряд наступних переваг:

  • Зручність. Завдяки шугарінгу обличчя видаляються навіть врослі або сильно короткі волоски.
  • Комфортність. Депіляція волосся на обличчі в Києві дозволяє використовувати цукрову пасту з температурою, відповідною до температури тіла пацієнта. Риск опіку мінімізується до 0%.
  • Гігієнічність. Видалення волосків на обличчі за допомогою воску або сахарної пасти не шкодить шкірі. Це досягається завдяки додаванню у пасту відвару трав, меду, масла і других корисних для шкіри компонентів.
  • Гіпоалергенність. Натуральний склад пасти для депіляції обличчя зводить до мінімуму ризик виникнення алергічних реакцій у пацієнта.

Шугаринг обличчя у нашому салоні краси допоможе на довгий час позбавитися від небажаних волосків на усіх ділянках обличчя. Вже після першої процедури суттєво знизиться темп росту волосяного покрову обличчя. Наступну процедуру потрібно буде проводити не раніше 3-х тижнів після проведення першого шагурінгу.

Тривалість ефекту: 2-3 тижні

Тривалість процедури: до 15 хв

Записатися