Лазерна епіляція грудей у жінок в Києві: ціна | Sugar Bar

Лазерна епіляція грудей у жінок

Лазерна епіляція грудей

Груди – одна з найпривабливіших частин тіла. Але, на превеликий жаль, і жінки, і чоловіки часто страждають від такої проблеми, як зайва рослинність на цій ділянці тіла. Якщо для чоловіків така проблема має лише естетичний характер та може розцінюватися, як перевага, то для жінок зайва рослинність на грудях – справжня трагедія.

Які переваги має лазерна епіляція на грудях

Це делікатна процедура, яка дозволяє повністю видалити зайве волосся на грудях. Лазер є оптимальним варіантом рішення цієї проблеми, так як діє свої світлом лише на волосяні цибулини, руйнуючи їх зв’язок з фолікулами росту волосся. Зі зруйнованих цибулин волосся вже не може зростати знову. Волосся може лишитися на поверхні шкіри протягом 1-2 тижнів, а потім повністю випаде.

Для повноцінного видалення волосся на грудях, знадобиться пройти 8-10 процедур.

Серед основних переваг процедури лазерної епіляції на грудях виділяють:

  • Тривалий ефект. Після проведення повного курсу чиста та гладка шкіра буде залишатися роками.
  • Відсутність болю під час проведення. Процедура комфортна для кожного клієнта. При її проведенні можуть спостерігатися лише невеликі неприємні відчуття.
  • Швидкість проведення. Один сеанс епіляції грудей лазером проводиться не більше 40 хвилин.
  • Доступні ціна. Лазерна епіляція грудей відрізняється приємною ціною для потенційних клієнтів.

Щоб повноцінно підготуватися до проведення процедури, рекомендується за 2-3 тижні до її проведення відмовитися від будь-яких видів засмаги та вживання антибіотиків. Також не рекомендовано за 2-3 дні до проведення лазерної епіляції користуватися косметичними засобами. Людям з проблемною шкірою перед тим, як записатися на лазерну епіляцію, рекомендовано пройти консультацію з дерматологом та нашими спеціалістами.

Де записатися на лазерну епіляцію грудей у Києві

Наша студія депіляції у місті Київ пропонує кожному бажаючому пройти лазерну епіляцію на різних ділянках тіла, зокрема на грудях. Зробити це можна у комфортній та спокійній обстановці, під наглядом досвідченого спеціаліста.

Під час проведення епіляції лазером майстер відповість на усі можливі питання щодо самої процедури та методики її проведення. Після закінчення процедури, Вам буде надана консультація стосовно протипоказань та  догляду  за шкірою у домашніх умовах.   Кількість сеансів обговорюється індивідуально.

Записатися