Лазерна епіляція пахв у чоловіків в Києві: ціна | Sugar Bar

Лазерна епіляція пахв у чоловіків

Лазерна епіляція пахв чоловіків, яку пропонує наш салон краси у місті Київ, виступає дієвою альтернативою класичній епіляції, шугарингу цукровою пастою або голінню за допомогою бритву. До такого методу боротьби із зайвою рослинністю на тілі вже давно прийшли у цивілізованих країнах світу. В Україні процедура набула популярності лише останні 2-3 роки. Актуальність та методи проведення епіляції лазером розглянемо далі.

Які переваги надаю послуга лазерної епіляції пахв чоловікам

Так як пахви виступають досить чутливою зоною на тілі кожної людини, зокрема чоловіка, епіляція на цій ділянці тіла повинна проводитися з дотримання усіх вимог та із застосуванням професійного обладнання.  Лазерна епіляція пахв чоловікам у нашому салоні краси має наступні переваги:

  • доступну ціну;
  • безболісність;
  • довготривалий ефект;
  • швидкість проведення;
  • безпечність для здоров’я.

Навіть скептики, які з остереженням відносяться до нових технологій, можуть спробувати на собі ефект від лазерної епіляції пахв. Лазер діє лише на фолікули росту волосся, ослаблюючи їх, та роблячи волосся більш ламким. Тому навіть здатна до подразнення шкіра не отримує негативного ефекту.

Як підготуватися до проведення процедури

Для безболісного та ефективного видалення волосся на пахвах за допомогою лазеру вже на першому сеансі, треба дотримуватися наступних порад косметологів:

  • за 2-4 дні до першого сеансу відмовитися від засмаги та попадання на шкіру прямих сонячних променів, або дії ультрафіолету;
  • не оброблювати шкіру косметологічними засобами зі вмістом спирту за 2-3 дні до епіляції;
  • за ніч до сеансу рекомендовано поголити конкретну ділянку шкіри бритвою або іншими засобами, щоб довжина волосків не перевищувала 2-3 міліметри.

Записатися на лазерну епіляцію пахв можна за номерами мобільних телефонів, вказаних нас сайті. Цін на процедури за один сеанс не перевищує вартості шугарингу цукровою пастою або повноцінного гоління бритвою у домашніх умовах.

Зробити епіляцію лазером на пахвах може кожен чоловік, не залежно від його професії, соціального статусу або індивідуальних фізіологічних параметрів. Це гігієнічна та естетична процедура, яка дозволяє на довгий час забути про надокучливе зайве волосся на пахвах. Клієнт отримує лише гладку та приємну на дотик шкіру, без негативних емоцій та болю. У цьому ви можете переконатися самостійно!

Записатися