Лазерна епіляція спини у чоловіків в Києві: ціна | Sugar Bar

Лазерна епіляція спини у чоловіків

Лазерна епіляція спини чоловіків є трендовою сучасною процедурою До того ж, це самий популярний вид лазерної епіляції для чоловіків, який сьогодні доступний кожному бажаючому. Адже спина у чоловіка – це місце активного росту зайвої рослинності. Тому догляд за спиною чоловіка повинен здійснюватися на високому рівні, щоб клієнт не отримав пошкодження шкіри та був задоволений отриманим результатом.

Актуальність процедури лазерної епіляції спини чоловіка

Основні переваги процедури досить схожі з лазерною епіляцією інших частин тіла. Серед них виділяють:

  • безболісність;
  • швидкість проведення;
  • доступну ціну;
  • універсальність у використанні;
  • безпечність для здоров’я клієнта.

Підібрати індивідуальну кількість сеансів для проходження повного курсу лазерної епіляції спини, чоловікові допоможе наш досвідчений косметолог. У середньому, курс складається з 5-8 сеансів. Усе залежить від інтенсивності росту волосся у чоловіка, щільності його волосків на певній ділянці тіла.

Принцип проведення лазерної епіляції на спині у чоловіка

Клієнт на початку процедури надіває спеціальні окуляри, для захисту очей від лазерного випромінювання. Далі косметолог наносить невелику кількість гелю на конкретну ділянку шкіри, це необхідно для більшого контакту лазеру та волосяних фолікул. Наступним кроком починається безпосередня робота лазеру. Після епіляції оброблювану ділянку шкіри очищають від крему.

Тривалість одного сеансу складає 30-40 хвилин. У деяких випадках цей час може змінюватися, як у меншу, так і у більшу сторону. Усе індивідуально.

Після курсу такої епіляції шкіра на спині чоловіка потребуватиме особливого догляду. Варто утриматися від солярію та потрапляння на шкіру прямих сонячних променів. Також слід оброблювати шкіру заспокійливим кремом протягом наступних 3-4 днів після проведення одного сеансу лазерної епіляції.

Актуальність дії лазеру не можна недооцінювати. Адже він дії одразу на тисячі волосків. Вони стають біль слабкими та випадають протягом 1-2 тижнів. Процедуру дозволено проводити навіть людям, які мають неінтенсивні інфекційні захворювання шкіри. Але перед записом на курс епіляції, таким клієнтам варто отримати консультацію у лікаря. Для швидкого запису на консультацію косметолога, рекомендуємо зателефонувати по вказаним на сайті номерам мобільних телефонів.

Записатися