Лазерна епіляція живота у чоловіків в Києві: ціна | Sugar Bar

Лазерна епіляція живота у чоловіків

Лазерна епіляція живота у чоловіків є безболісною процедурою. Вона проводиться у нашому салоні краси, який знаходиться у місті Київ. Завдяки використанню новітніх технологій та роботі кваліфікованих майстрів, кожен клієнт отримує неперевершений результат у вигляді гладкої та чистої шкіри.

Записатися на консультацію до косметолога може кожен бажаючий! Основні переваги лазерної епіляції розглянемо далі.

Які переваги має процедура по видаленню волосся за допомогою лазеру

Безболісність – це не єдина перевага такої процедури. Серед основних її переваг також виділяють наступні фактори:

  • Швидкість проведення. Залежно від індивідуальних особливостей шкіри та організму клієнта, 1 сеанс процедури може займати від 25 до 40 хвилин.
  • Максимальний результат за короткий термін. Вже після першого сеансу епіляції лазером будуть видні результати. Навіть на такій ділянці тіла, як живіт, до 95% волосків буде видалено після першого сеансу. По закінченню повного курсу епіляції, який складається з 6-8 сеансів, можна буде позабути про надокучливу зайву рослинність на тілі протягом наступних 6-8 місяців.
  • Універсальність. Процедура лазерної епіляції живота підходить для усіх чоловіків, з різними типами шкіри, у тому числі з дратівливою та схильною до подразнень шкірою.

Не залежно від професії та соціального статусу, зробити лазерну епіляцію животу буде не зайвим рішенням для кожного чоловіка. Адже шкіра на тілі буде виглядати естетично привабливою, гладкою та приємною на дотик.

Ціна одного сеансу лазерної епіляції животу залежить від обраного салону краси, кваліфікації та опиту майстра, а також від застосованого обладнання. Оптимальним варіантом буде використовувати діодний лазер, який зовсім не шкодить шкірі. Він діє лише на фолікули росту волосків, запобігає їх подальшому проростанню та робить волоски більш ламкими.

Лазерна епіляція животу ідеальний варіант для кожного чоловіка, хто вже втомився від роздратування на шкірі, яке зажди з’являється після звичайного гоління. Також ця послуга дасть можливість завжди виглядати добре і доглянуто, тим самим, привертаючи увагу жінок.

У нашому салоні краси епіляція лазером проводиться на сучасному обладнанні. Процедура на 100% безпечна для здоров’я та на 99,9% безболісна. Метод видалення підійде для усіх типів волосся та може використовуватися навіть у пацієнтів з невеликим подразненням шкіри.

Записатися