Шугаринг стегна в Києві | Цукрова депіляція стегон - записатися | Sugar Bar

Шугаринг стегна

Сьогодні шугаринг стегон є однією з найпопулярніших послуг салонів краси. Адже для представниць прекрасної половини людства, красиві ніжки є одним з основних факторів краси. Тому за станом ніг переважні більшість жінок звикла доглядати на всі 100%, купуючи різноманітні гелі, скраби, та відвідуючи салони краси хоча б один раз на місяць.

Якщо вам потрібно виконати шугаринг зони стегна, рекомендуємо скористатися послугами професійних косметологів нашого салону краси. Записатися на прийом можна по телефону, вказаному на сайті. Вартість шугарингу стегон становить від 200 до 300 гривень та залежить від індивідуальних особливостей організму клієнта.

Актуальність цукрової депіляції стегон

Сучасний шугаринг зони стегна входить до послуги повної депіляції ніг. Але при бажанні, його можна замовити окремо. Так як стегна є самою верхньою частиною нижніх кінцівок, у цій ділянці тіла шкіра досить ніжна. Тому процедуру депіляції цукровою пастою треба проводити ретельно, контролюючи температуру пасти та правильність видалення волосся проти його росту. Інколи знадобиться спеціальна пластикова лопатка для нанесення пасти на шкіру.

Саме тому регулярне відвідування майстра з депіляції допоможе вже через рік майже забути про надокучливі волосся на стегнах, навіть раніше. Вже після першої процедури депіляції її ефект буде триматися протягом 3-4 тижнів. Кожна наступна процедура шугарингу буде проводитися з більшим інтервалом часу. Серед основних переваг шугарингу стегон виділяють:

  • уповільнення зростання волосся;
  • гладку та ніжну на дотик шкіру ніг протягом 3-4 тижнів вже після першої процедури депіляції;
  • безболісність проведення процедури;
  • відсутність алергічних реакцій на шкірі.

Шугаринг стегон протипоказаний лише людям з цукровим діабетом та мінімальним больовим порогом. У період вагітності обов’язково треба проконсультуватися зі своїм лікарем на предмет депіляції різних частин тіла, зокрема на стегнах або зоні бікіні.

Записатися