Воскова епіляція рук в Києві - ціни | Sugar Bar

Воскова депіляція рук в Києві

Воскова депіляція – це метод видалення волосся з використанням воску. Майстер наносить склад на оброблювану зону спеціальним шпателем або роликом, і після застигання воску знімає його. Також ця процедура має інші назви: ваксація, ваксинг і биоепіляція.

Руки, як ніяка інша частина тіла, перебувають постійно на виду у всіх оточуючих. І, якщо чоловікам, зайвий волосяний покрив на руках буде звичною справою, то для більшості жінок – це справжня трагедія! Особливо, це стосується літної пори року, коли руки зажди повинні виглядати добре і не пітніти.

Чому воскова депіляція рук краще від бриття станком чи бритвою

За допомогою воскової пасти вдасться повноцінно видалити усі волоски  на руках. Головне, щоб депіляцію проводив професійний майстер-косметолог. Варто використовувати розігріту пасту, тому що вона легко наноситься проти росту волосся, а також при застиганні, дуже просто висмикує волосся з пір. Крім того, депіляція у професійного майстра завжди буде:

Віск не викликає алергічні реакції на шкірі у більшості

Справа у тому, що у нерозкриті пори, не може повноцінно проникнути віск, задля цього його підігрівають до температури у 35-40 градусів. Ефект вже після першої процедури депіляції восковою пастою буде тривати від 3 до 4 тижнів. У порівнянні з бритвою та станком, це у 10 разів більше.

Ціна на депіляцію восковою пастою у Києві також є однією з основних причин, по яким все ж таки варто записатися на цю процедуру до салону краси. Якщо проводити видалення волосся на руках восковою пастою самостійно, потрібно буде придбати спеціальні матеріали, а також косметологічні суміші. У середньому, на це прийдеться витратити до 450 гривень. Ціна ж воскової депіляції рук у салоні краси становить від 250 до 300 гривень.

Не варто проводити видалення волосся на будь-якій ділянці тіла восковою пастою людям, які страждають на інфекційні захворювання шкіри, або цукровий діабет. Перед проведенням депіляції у таких випадках, варто отримати консультацію у свого лікаря дерматолога. Зволікати ні ці обставини ре рекомендується, адже можна завдати шкоди своїй шкірі на певній ділянці тіла.

Депіляція воском: протипоказання і застереження

Воск

Купероз

Если вы страдаете куперозом, восковая депиляция может негативно повлиять на расширенные или уже лопнувшие капилляры.Если вы замечаете, что на вашей коже просвечивают красные капилляры, воздержитесь от данной процедуры.

Воск

Серьезное лечение

Не стоит прибегать к ваксингу, если вы принимаете медикаменты, которые разжижают кровь, а также если вы страдаете диабетом или флебитом.Запрещено депилировать воском участки кожи, которые раньше подвергались противораковому лечению.

Воск

Употребление

Постарайтесь не употреблять алкоголь и кофе хотя бы за 2 часа до процедуры.Процесс будет слишком болезненным из-за высокой чувствительности кожи.

Воск

Беременность

Можно ли делать восковую эпиляцию при беременности? Этот вопрос часто мучает будущих мам. Здесь все неоднозначно. Восковая эпиляция категорически запрещена в первом триместре, а также если есть угроза выкидыша и другие “пограничные” ситуации.

Записатися