Цукрова депіляція в зоні бікіні в Києві | Шугаринг бікіні - ціни | Sugar Bar

Шугаринг бікіні

Шугаринг бікіні в Києві з кожним днем стає більш затребуваною послугою. Нею переважно користуються жінки, та є невеликий відсоток чоловіків, для котрих вона також актуальна. Вартість послуги депіляції зони бікіні залежить від її різновиду:

  • Класична. Послуга включає видалення волосся тільки по лінії трусиків. В основному таким видом шугарінгу користуються дівчата віком від 14 до 17 років. Переважно це ті, хто вперше робить епіляцію у зоні бікіні. Так як шкіра на цій ділянці тіла не відрізняється сильною чуттєвістю, процедура самостійної епіляції не буде болісною.
  • Глибока. Це професійне видалення волосків у зоні бікіні. Проводиться така процедура у салонах краси та включає повне позбавлення від волосків на геніталіях. Дана епіляція проводиться на лобку, внутрішній стороні стегон, статевих губах.

Перед епіляцією обов’язково потрібно розпарити шкурі під душем або у горяній ванні. Також знаходиться обробити певну ділянку шкіри спеціальним скрабом для відлущування старої шкіри. Це суттєво зменшить подразнення шкіри після проведення шагурінгу та мінімізує болісність проведення процедури. Після епіляції шкіру необхідно обробити заспокійливим шкіряний покрив лосьйоном та витерти насухо.

Де проводиться цукрова депіляція в зоні бікіні Київ

Якщо вам потрібно записатися на професійний шугаринг інтимної зони у Києві, варто завітати до нашого салону красоти. Ми пропонуємо кожному клієнту приємну ціну на усі послуги, зокрема епіляцію у зоні бікіні. Послуга проводиться майстрами з багаторічнім опитом роботи. Відсутність болю та ефективність шугарінга зони бікіні воском, вже підтверджено багатьма клієнтами нашого салону.

 

Усі волоски видаляються на 100%. Шкіра становиться красивою, чистою та приємною на дотик. Корні волосків становляться тонше, наступні процедури шугарінгу проводяться все рідше, поки волосяний покров зовсім не щезне з певної ділянки тіла.

Тривалість ефекту: до 2-х тижнів

Тривалість процедури: до 15 хв

Глибоке бікіні: 300 грн

Тривалість ефекту: до 2-х тижнів

Тривалість процедури: до 45 хв

Записатися