Шугаринг верхня губа | Записатися на шугаринг над верхньою губою в Києві | Sugar Bar

Шугаринг верхня губа

Шугаринг верхньої губи дозволяє позбутися «вусиків», які розташовані над верхньою губою. Переважно ця проблема досить турбує жінок різного віку, адже побідні «вусики» виглядають не естетично. Щоб назавжди позбутися такої проблеми, рекомендовано використовувати шугаринг верхньої губи в салоні краси.

Серед основних факторів проростання «вусиків» над верхньою губою виділяють:

  • Генетику. Якщо у жінки відстежується гормон тестостерону, рослинність на обличчі у неї буде досить високою. Ця проблема стосується представниць прекрасного полу різної вікової категорії.
  • Спадковість. Найчастіше волосся на обличчі з’являється унаслідок спадковості, або в період статевого дозрівання.
  • Порушення в роботі ендокринної системи.
  • Гормональний збій.
  • Прийом декотрих медичних препаратів.

Шугаринг над верхньою губою дозволяє видалити «вусики» безболісно та дуже швидко. Процедура шугарингу зони над верхньою губою майже не викликає подразнення шкіри пацієнта. Це досягається завдяки використанню цукрової пасти, у складі якої містяться лише натуральні компоненти. Послуга шугарингу зони над губами обійдеться у Києві приблизно у 250 гривень.

У нашому салоні краси вартість депіляції цукровою пастою залежить від густоти волосся на певній ділянці тіла та індивідуальних особливостей організму пацієнта. Записатися на консультацію косметолога можна за телефоном, вказаним на сайті.

Якщо ви вкришили провести шугаринг вусиків над верхньою губою у домашніх умовах, зверніть увагу, що прийдеться контролювати температуру пасти та правильно виконувати видалення волосків. У противному випадку процедура буде болісною, також є ризик виникнення опіків та подразнення шкіри.

 

Температура пасти має приблизно відповідати температурі тіла людини, то триматися у діапазоні від 35 до 40 градусів. Видаляти волосся рекомендується проти його росту різким махом руки. Це мінімізує біль при виконанні депіляції.

Записатися