Лазерна епіляція рук у чоловіків в Києві: ціна | Sugar Bar

Лазерна епіляція рук у чоловіків

Лазерна епіляція рук у чоловіків є діючою процедурою, яка дозволяє за короткий проміжок часу досягти ідеально гладкої шкіри. При цьому, ціна на один сеанс лазерної епіляції не перевищує вартості сеансу шугарингу цукровою пастою або депіляції станком. Записатися на таку процедуру може кожен бажаючий чоловік, у нашому салоні краси, що знаходиться у Києві.

Актуальність проведення епіляції лазером

Так як руки чоловік є тією зоною тіла, котра завжди знаходиться у полі зору оточуючих, особливо влітку, вона потребує особливого догляду. Актуальна лазерна епіляція не лише для спортсменів, моделей та людей з чоловіків з особливим соціальним статусом,  її може зробити абсолютно кожен чоловік.

Серед основних переваг процедури слід виділити:

  1. Безболісність. Процедура на 100% безболісна, при проведенні епіляції пацієнт може відчувати лише невеликий дискомфорт, який абсолют нормально переноситься переважною більшістю клієнтів.
  2. Доступність. Ціна на процедуру приємно здивує кожного. Середній чек по місту Київ на 1 сеанс лазерної епіляції рук для чоловіків, становить  250-300 гривень. Багато залежить від кваліфікації майстра, а також від обраного салону краси та обладнання у ньому.
  3. Універсальність. Видалити зайве волосся на руках за допомогою лазеру може кожен чоловік. Ця процедура не залежить від віку, росту та інших фізіологічних особливостей людини. Єдине застереження є для людей з інфекційними хворобами шкіри, вони перед епіляцією повинні пройти консультацію лікаря.
  4. Швидкість проведення. Один сеанс епіляцію проводиться протягом 30-40 хвилин. Повний курс для кожного клієнта встановлюється майстром-косметологом у індивідуальному режимі. У середньому курс лазерної епіляції рук чоловікам складається з 6-8 сеансів.
  5. Безпечність. Послуга абсолютно безпечна. Принцип дії лазеру полягає у його дії на фолікули росту волосся, лише на них, а не на шкіру. Тому після процедури у клієнтів не має подразнення шкіри на конкретній ділянці тіла, червоних плям або свербежу.

Для підготовки до епіляції лазером треба уникати засмаги на сонці або ультрафіолеті. Також не варто користуватися космологічними засобами, у складі яких є спирт. Це досить негативно відобразиться на подальшому проведенні лазерної епіляції, доставляючи пацієнту біль та великий дискомфорт.

Після проведення одного сеансу епіляції лазером рекомендовано не застосовувати будь-які різкі косметичні засоби. Дозволено користуватися лише пом’якшувальними та заспокійливими кремами.

Корекція після проходження повного курсу лазерної епіляції на руках проводиться не частіше, ніж через 6-8 місяців. Дивлячись на усе це, процедуру можна назвати вигідною у фінансовому плані.

Записатися