Лазерна епіляція шиї у жінок в Києві | Ціна лазерної епіляції волосся на шиї | Sugar Bar

Лазерна епіляція шиї у жінок

Лазерна епіляція шиї є сучасним методом видалення волосся з указаної ділянки тіла. Цей метод оснований на дії лазерного імпульсу, та дозволяє кожній жінці швидко отримати наступні переваги

  • відкоригувати лінію зачіски;
  • отримати гладку й чисту шкіру на шиї;
  • підвищити впевненість у собі та почуття жіночності;
  • привернути увагу чоловіків.

Процедура лазерної епіляції шкіри на шиї доступна для проведення й чоловікам. Але усе ж таки, великий попит на цю процедуру спостерігається переважно серед жінок. Це логічно, адже для чоловіка мати помірну рослинність на шиї буде досить звичним явищем. А щодо жінки таке явлення буде сприйматися як естетично непривабливе, та у деякій мірі, неохайне.

Як проводиться лазерна епіляція шиї

У нашій студії лазерної депіляції, що знаходиться у місті Київ, така процедура складається з виконання наступних пунктів:

  1. Підготовки. Це перший пункт. За 1-2 тижні до проведення процедури клієнту забороняється засмагати, у тому числі і штучно. Також за 2-3 тижні до епіляції лазером не можна проводити видалення волосся іншими методами. Косметолог нашої студії депіляції завжди знайомить потенційного клієнта з усіма правилами проведення такої процедури, а також огляне шкіру. На першому прийомі косметолога також встановляється загальна кількість необхідних сеансів для повноцінного видалення волосся з будь-якої ділянки тіла.
  2. Видалення волосся. Це основний пункт. Майстер обробляє шкіру клієнта лазерним випромінюванням. Треба, щоб волоски на конкретній ділянці тіла, не перевищували 2 мм за довжиною. Для захисту очей клієниа від світла лазера йому пропонується вдягти спеціальні окуляри.
  3. Догляд за  шкірою. Після проведення епіляції лазером на оброблену ділянку шкіри наноситься крем з вмістом паниенолу для швидкого відновлення та регенераціі шкіри.

Лазерна епіляція шиї проводиться за часом, не більше ніж 25 хвилин. Середній інтервал між сеансами епіляції може становити 4 тижні. Повний курс по видаленню волосся на шиї  лазером складається з 8-12 сеансів.

Про що треба пам’ятати після проведення лазерної епіляції шиї

Серед головних правил для клієнтів нашої студії депіляції, які видалили волосся на певній ділянці тіла за допомогою лазеру, діють наступні рекомендації:

  1. Після проведення сеансу близько 2-х тижнів уникати сонячних ванн, відвідувань сауни чи басейну.
  2. 2-3 тижні після сеансу епіляції лазером користуватися тими косметологічними засобами для шкіри, які порадить наш майстер.
  3. 24 години після сеансу епіляції  не приймати гарячі ванни.

У разі потреби додаткової консультації з косметологом, можна зателефонувати за номерами телефонів, вказаними на сайті.

Записатися