Чоловічий шугаринг бікіні | Записатися на шугаринг глибоке бікіні для чоловіків в Києві | Sugar Bar

Чоловічий шугаринг бікіні

Чоловічий шугаринг бікіні сьогодні є не лише примхою моди, а й практичною та необхідною процедурою для кожного представника сильної половини людства. Користуються подібними послугами не лише спортсмени та представники фешн-індустрії, а й всі чоловіки, котрі погано переносять високі літні температури і страждають від підвищеної пітливості.

Чоловічий шугаринг у зоні глибокого бікіні допомагає усунути волосся ат отримати гладку та ніжну шкіру на протязі 3-4-х тижнів. Різновидами чоловічої депіляції у інтимній зоні є:

  1. Бразильська методика. Вона характерна для повного видалення рослинності у зоні геніталій чоловіка.
  2. Класична методика. При виконанні цієї методики волосся у зоні геніталій залишається по контуру плавок, у так званому «трикутнику».

Сьогодні шугаринг чоловічої зони бікіні виконується лише при довжині волосся від 4-5 мм. Якщо довжина волосків у інтимній зоні буде більшою від вказаних параметрі, процедура шугарингу буде досить болючою. Рекомендується за 2 тижні до проведення депіляції цукровою пастою поголити волосся у зоні бікіні. Для цього можна використовувати бритву або станок.

Серед основних переваг шугарингу чоловічої зони глибокого бікіні є:

  • безпечність;
  • відсутність врослих волосків;
  • ефект на протязі 3-4 тижнів після проведення процедури;
  • зниження больових відчуттів при видаленні волосся і його густоти після кожної наступної процедури.

У нашому салоні краси кожен чоловік може видалити волосся у зоні бікіні. Записатися на прийом до професійного косметолога можна за телефоном, вказаним на сайті. Процедура проводиться протягом 30-40 хвилин, рівень больових відчуттів може бути середнім. Все залежить від індивідуальних особливостей тіла кожного пацієнта. Перед першим шуга рингом у зоні бікіні можна прийняти анальгетик. Це дасть змогу знизити рівень больових відчуттів та провести видалення волосся більш ефективно.

Записатися