Шугаринг пахв в Києві | Видалення волосся під пахвами - записатися на процедуру | Sugar Bar

Шугаринг пахв

Шугаринг пахв в Києві у нашому салоні красоти дозволяє кожній представниці прекрасного полу видалити усі волоски з пахв. Ця процедура користується попитом і у чоловіків. Адже чиста та гладка шкіра під пахвами виглядає естетично красиво та гігієнічно.

Вперше по видалення волосся за допомогою пасти з меду і сахару біло відомо ще 1000 років тому. Жінки Древнього Єгипту із задоволенням користувалися таким методом по видаленню небажаного волосся на різних ділянках тіла.

Вкришивши записатися на видалення волосся під пахвами в Києві, можете прямо зараз зателефонувати за номером, вказаним на сайті. Шугаринг від професійних косметологів дозволить видалити усі зайві волоски, у тому числі і врослі. Завдяки шугарінгу під пахвами пацієнт отримує чисту шкіру і позбувається набридливого запаху поту, який формувався на пахвах завдяки великій волосяній рослинності.

Послуга шугарінгу пахв має декілька переваг перед їх стандартним голінням. Серед основних переваг такої процедури виділяють:

  • Безболісність. Видалення волосків за допомогою сахарної пасти майже не шкодить навіть вразливій шкірі. Пацієнт не відчуває біль.
  • Ефективність. Вже після першої процедури шагурінгу шкіра залишається чистою від 3 до 4-х тижнів. Волосяний покров стає менш густим, волоски ростуть повільніше. Кожна наступна процедура шагурингу буде проводитися все з більшим інтервалом часу після попередньої.
  • Ціна. Вартість депіляції сахарною пастою має середній чек у 200 грн. та доступна широкій аудиторії клієнтів.
  • Гіпоалергенність. Завдяки натуральному складу сахарної пасти для шугарінгу, ця основа не подразнює шкіру та не викликає її свербіж.

Шугаринг пахв в Києві підійде усім тим, хто вже втомився від станка для гоління, свербежу шкіри та її постійного подразнення. Шугаринг пахв сьогодні пропонують майже всі косметологи професійних салонів краси. Адже видалити волосся на цій ділянці шкіри за допомогою станка або бритви, буває дуже болісно та проблематично.

Записатися