Шугаринг глибоке бікіні | Цукрова депіляція глибокого бікіні в Києві | Sugar Bar

Шугаринг глибоке бікіні

Шугаринг глибоке бікіні дозволяє на довгий час позбавитися від волосяного покрову у інтимній зоні. Такою послугою користується переважна більшість жінок, та деякий відсоток чоловіків. Рекомендовано проводити шугаринг глибокого бікіні в салоні краси, адже при самостійній обробці шкіри на інтимних місцях, є ризик виникнення подразнення та свербежу.

Які переваги цукрової депіляції глибокого бікіні

Ця послуга користується попитом серед жінок за наступними факторами:

  • Гіпоалергенність. Так як до складу цукрової пасти входять тільки натуральні компоненти, ризик виникнення подразнення шкіри зводиться до 0%. У складі пасти є лимонний сік, вода, мед, цукор.
  • Безболісність. Так як процедура депіляції зони бікіні за допомогою цукрової пасти проводиться лише при певному температурному режимі, больові відчуття у пацієнта будуть мінімальними. Головне, правильно підібрати температуру пасти, щоб вона майже співпадала з температурою тіла. Волосся видаляється за напрямком його зросту, це знижує хворобливість відчуттів.
  • Ефективність. Після проведення шугарингу глибокого бікіні жінці, ефект процедури буде триматися від 3 до 4 тижнів. При цьому, кожна наступна процедура буде проводитися у більш віддалений строк. Справа у тому, що після депіляції цукровою пастою волосся вже не росте так інтенсивно. Сам волосяний покров стає більш рідким та ослаблим по структурі.

Високий ефект від шугарингу глибокого бікіні підтверджено жінками усього світу.

Де записатися на шугаринг зони глибокого бікіні у Києві

У ефективності такого методу боротьби з небажаною рослинністю на різних ділянках тіла ви зможете переконатися самостійно, завітав до нашого салону краси! Вартість послуги у середньому становить 250 гривень. Багато залежить від індивідуальних особливостей волосяного покрову клієнта, а також від наявності у нього протипоказань до проведення шугарінгу цукровою пастою.

Записатися