Шугаринг чоловічих грудей | Записатися на шугаринг грудей для чоловіків в Києві | Sugar Bar

Шугаринг чоловічих грудей

Сьогодні цукрова депіляція грудей для чоловіків є послугою, яка дарує гладку та ніжну шкіру на грудях, візуально роблячи м’язи у цій зоні більш контурними. Усі небажані волоски видаляються за допомогою спеціальної цукрової або карамельної пасти. Користуються такою послугою спортсмени, представники індустрії розваг та модельного бізнесу.

Але й для середньостатистичного чоловіка не буде зайвим скористатися послугою шугарингу грудей, щоб зменшити пітливість у цій ділянці тіла та привести її у більш привабливий вигляд. Цікаво, що шугаринг чоловічих грудей є досить болючою процедурою, яку у змозі витерпіти не кожен представник сильної половини людства. Якщо рівень больових відчуттів у чоловіка занадто високий, перед початком депіляції на грудях, йому рекомендують прийняти знеболювальний засіб.

Серед технік проведення шугарингу грудей для чоловіків виділяють:

  • Бандажну. Паста носиться на груди за допомогою лопатки, а видаляється за допомогою спеціальної вузької стрічки.
  • Мануальну. Паста наноситься на тіло та видаляється руками майстра салону краси. Для проведення такого методу паста з цукру повинна мати велику щільність.
  • Шпательну. Цукрова або карамельна паста наносяться на груди шпателем, ним же і видаляються.

Шугаринг на грудях для чоловіків має велику кількість переваг, серед яких: ефективність на протязі 3-4 тижнів, невелику вартість та швидкість проведення. Середній чек на послугу по Києву складає 200-250 гривень. Все залежить від кваліфікації майстра, рівня технічного оснащення салону краси та індивідуальних особливостей клієнта.

Щоб вирішити, який метод депіляції цукровою пастою підійде саме вам, варто подзвонити за телефоном, вказаним на сайті. Майстри нашого салону краси проконсультують по усім питанням щодо проведення та підготовки до шугарінгу на різних частинах тіла. Також для вас буде підібрано оптимальний варіант проведення процедури.

Записатися