Лазерна епіляція ніг у чоловіків в Києві: ціна | Sugar Bar

Лазерна епіляція ніг у чоловіків

Лазерна епіляція ніг чоловікам дозволить кожному представнику сильної половини людства на довгий час позбутися надокучливого волосся на ногах. Адже ноги чоловіка – це перша частина тіла, на якій у 80% чоловіків присутня зайва рослинність. Тому недооцінювати актуальність проведення такої послуги, як лазерна епіляція, не варто.

Основні переваги епіляції лазером для видалення волосся на ногах чоловіка

Вирішивши зробити побідну процедуру, не варто турбуватися про її болісність або велику ціну. У нашій Студіі депіляціі кожен чоловік може записатися на лазерну епіляцію ніг та отримати наступні переваги:

  • Невисока ціна. Процедура коштує не на багато дорожче чим епіляція воском.
  • Безкоштовну консультацію. Кваліфікований майстер-косметолог підкаже, що знадобиться для проведення процедури, а також визначить необхідну кількість сеансів для повного курсу.
  • Безболісність. У нашій Студіі Депіляціі під час проведення лазерної епіляції на ногах чоловіка використовується лазер з 3-х рівневою новітньою системою охолодження. Тому пацієнти зовсім не відчувають болю, лише невеликий дискомфорт який швидко проходить.
  • Тривалий ефект. Вже після першого сеансу лазерної епіляції чоловічих ніг буде помітний чудовий результат. Після проведення повного циклу процедур, тривалість ефекту сягатиме роками.
  • Відсутність врослих волосків. Це одна з найголовніших переваг, яку отримують клієнти після проведення лазерної епіляції на будь-якій ділянці тіла. На сьогодні видалення волосся лазером є єдиним способом, який здатен вирішити проблему врослого волосся на 99,9%. Такими показниками не можуть похизуватися шугаринг, ваксинг або гоління станком.
  • Безболісне видалення волосся з чутливих ділянок шкіри. Процедура лазерної епіляції ніг дозволена навіть клієнтам з гіперчутливою шкірою.

До того ж процедура по видаленню волосся на ногах чоловіка за допомогою лазеру зовсім не шкодить його здоров’ю. Це абсолютно безпечно для організму будь-якої людини! Адже після і під час проведення епіляції лазерні хвилі проникають у потрібну глибину шкіри та діють лише на фолікули росту волосся. Дія лазеру зі шкірою абсолютно виключена! Жодна з тканин шкіри не буде ураженою після роботи лазерного випромінювання.

На сьогодні саме діодний ладзео є найдосконалішим інструментом боротьби із зайвою рослинністю на усіх ділянках тіла.

Записатися