Лазерна епіляція обличчя в Києві | Вартість лазерної епіляції волосся на обличчі | Sugar Bar

Лазерна епіляція обличчя для жінок

Сьогодні лазерна епіляція волосся на обличчі є актуальною темою не лише для жінок, але й для переважної більшості дівчат віком від 14 до 16 років. Адже за допомогою діодного лазеру можна за короткий проміжок часу позбавитися від зайвої рослинності на різних ділянках тіла, зокрема на обличчі. Так як обличчя є певною візитною карткою кожної жінки, догляд за цією частиною тіла має бути бездоганним. Про те, чому лазерна епіляція обличчя необхідна кожній жінці, розкажемо далі.

Які переваги має  лазерна епіляція обличчя

Лазерна епіляція на обличчі має суттєві переваги перед видаленням волосся за допомогою станку з лезом або електронної бритви. Серед основних причин, по котрим варто записатися на прийом до косметолога та зробити цю процедуру, виділяють:

  • Безболісність. При проведенні епіляції лазером клієнт практично не відчуває болю. Може виникнути невеликий дискомфорт, який швидко мине.
  • Тривалий ефект. Після проведення повного курсу епіляції обличчя лазером у 8-12 сеансів, зайве волосся не буде з’являтися на цій ділянці тіла протягом наступних декількох років. Потім треба буде повторно пройти курсу епіляції.
  • Швидкість проведення. Один сеанс процедури займає усього 20-25 хвилин.
  • Комфорт після застосування. Після проведення лазерної епіляції обличчя, єдине, що знадобиться від клієнта, це 2-3 дні наносити на епільовану ділянку шкіри засіб з spf захистом.

Лазер відрізняється від шугарингу цукровою пастою не тільки швидкістю проведення процедури, але й більш стійким ефектом. Адже після цукрової епіляції зайве волосся може з’явитися на певній ділянці тіла клієнта вже протягом 2-3 тижні після проведення процедури. У разі застосування дії лазеру, як зазначалося вище, ефект подібної процедури буде у 10 разів більшим.

Де записатися на лазерну епіляцію обличчя у місті Київ

Наша студія депіляції пропонує кожному охочому пройти ефективну процедуру по видаленню зайвої рослинності на обличчі. Епіляція лазером підійде у рівному ступені чоловікам та жінкам. Різниця полягатиме лише у кількості сеансів. Чоловікам з інтенсивно вираженою рослинністю на обличчі знадобиться пройти 3-4 сеанси більше, ніж жінкам.

Для запису на консультацію або прийом, варто зателефонувати по номерам телефонів, вказаних на сайті, або скористатися формою зворотного зв’язку он-лайн. По місту Київ наша студія депіляції пропонує одну з найдоступніших цін на лазерну епіляцію.

Записатися