Шугаринг плечей для чоловіків | Чоловік шугаринг плечей в Києві | Sugar Bar

Шугаринг плечей для чоловіків

Сучасне суспільство потребує від кожного бути доглянутим та привабливим. Цей фактор стосується не лише представниць прекрасної половини людства, а й чоловіків. Кожному чоловікові варто доглядати за собою, а почати рекомендуємо зі стану своєї шкіри. Щоб видалити зайве волосся, зокрема на плечах, знадобиться пройти декілька процедур шугарінгу.

Чому чоловічий шугаринг плечей варто зробити вже сьогодні

Плечі – одна із ділянок тіла чоловіка, котра неабияк привертає увагу жінок. Особливо це стосується літнього періоду. Зайве волосся на плечах може зіпсувати перше враження у жінок, тому кожному чоловікові варто спробувати шугаринг або цукрову депіляцію.

Ця послуга має наступні переваги:

  • Швидкість проведення. Максимальний час, за який професійний косметолог видалить усі волоски на плечах чоловіка, становить 40 хвилин.
  • Безболісність. При дотриманні усіх норм по видаленню волосся за допомогою цукрової пасти, процедура не викличе больових відчуттів. Навіть чоловіки з мінімальним больовим порогом нічого не відчують.
  • Ціна. Приємна вартість такої послуги, як шугаринг, є ще однією її перевагою. Середня вартість чеку на шугаринг плечей для чоловіка, становить 200 гривень
  • Ефект. Вже після першої процедури депіляції цукровою пастою ефект гладкої та чистої шкіри буде тривати не менше 20 днів.
  • Безпечність. Завдяки тому, що дерма одночасно піддається пілінгу, шкіра набуває після шугаринг неабиякої м’якості і здорового вигляду. Шугарінг для чоловіків нічим не відрізняється від депіляції цукровою пастою для жінок. Догляд за шкірою у обох випадках максимальний.

Сьогодні шугаринг плечей для чоловіків доступний кожному бажаючому. Помірна ціна та висока ефективність такої процедури не можуть не привертати увагу потенційних клієнтів. Тому не зволікайте, а записуйтеся на шугаринг плечей, рук, ніг, а бо інших ділянок тіла прямо зараз!

Записатися