Лазерна епіляція спини у жінок в Києві | Ціна лазерної епіляції волосся на спині | Sugar Bar

Лазерна епіляція спини у жінок

Сьогодні лазерна епіляція спини дозволяє позбутися такої проблеми, як густе та вросле волосся на вказаній ділянці тіла. У місті Київ зробити професійну епіляцію спини лазером можна у нашій студії депіляції. Про те, чому ця процедура користується великим попитом та які її переваги, розкажемо далі.

Основні переваги лазерної епіляції спини

Щоб видалити волосся безболісно, ефективно та швидко, треба записатися на процедуру лазерної епіляції. Вона має низку наступних переваг:

  • На 100% видаляє волосся. Це досягається за рахунок того, що лазер впливає на волосяні цибулини і руйнує їх зв'язок з фолікулами росту волосся. У порівнянні з іншими методами епіляції, лазер є найефективнішим.
  • Проводиться без болю. Процедура епіляції спини лазером абсолютно безболісна. Клієнт не відчуває болю протягом  сеансу, лише поколювання. У певних випадках перед початком процедури шкіра клієнта на певній ділянці тіла оброблюється анестезуючим спреєм або гелем.
  • Є гіпоалергенною. Метод видалення волосся за допомогою лазеру не викликає алергічні реакції на шкірі, зокрема : свербіння чи лущення шкіри.
  • Підходить широкій аудиторії. Епіляція лазером підійде в усіх випадках, коли шкіра не дуже смаглява.
  • Відрізняється тривалим ефектом. Лазерна епіляція спини та інших ділянок тіла дозволяє на 5-7 років забути про волосяний покрив та насолоджуватися чистою й гладкою шкірою.

Так як спина є однією з найбільших ділянок тіла людини, видалення волосся на ньому може викликати певні труднощі. Але це стосується лише самостійного видалення волосся за допомогою бритви. Якщо використовувати лазерну епіляцію, то проблема надмірного росту волосся на спині вирішується за 8-12 сеансів.

Остаточну кількість сеансів епіляції для проведення повного курсу встановлює майстер на індивідуальній консультації.

Як записатися на процедуру лазерної епіляції спини?

Для цього є 3 варіанти:

  1. Зателефонувати за номером телефону, вказаним на нашому сайті.
  2. Завітати до нашої студії депіляції самостійно.
  3. Записатися через спеціальну форму онлайн, яка представлена на сайті.

Для тих, хто вперше прагне скористатися епіляцією спини лазером, консультація косметолога у нашій студії проводиться безкоштовно. Кількість сеансів курсу епіляції залежить від рівня густоти волосяного покриву на спині та індивідуальних особливостей організму клієнта.

Записатися